reference

Dlouhodobě spolupracuji:

S kouzelnou společností KOJKOJ spolupracuji dlouhodobě.

Zajišťuji kompletní servis spojený s tvorbou i tiskem katalogu
Pomáhám i s dalšími marketingovými materiály (od základních textů po přípravu propagačních videí).
S majitelkou společnosti KOJKOJ je radost spolupracovat ♡


Se společností KORKIE s.r.o. jsem začala spolupracovat v dubnu 2022.

V rámci e-shopu zastávám kompletní zákaznickou podporu, která zahrnuje řešení základních dotazů až po výměnu zboží či reklamace. Obstarávám také chod zpracování zakázek.S Zirben.cz spolupracuji dlouhodobě. 

Zásadním úkolem naší spolupráce bylo vytvoření katalogu produktů. V tomto případě jsem se postarala o grafický návrh, vyhledání nejvhodnější tiskárny včetně komunikace detailů výroby.


IdeaZone, z.s. vytváří prostor pro setkávání, sdílení, spolupráci a vzájemnou podporu osob, skupin či organizací ze Zlínského kraje.

IdeaZone, z.s. pomáhám s organizačními a administrativními úkoly převážně spojenými s Klubem podnikatelek ze Zlínska.Jeden z větších úkolů pro pana Stöhra byla například příprava venkovní reklamní tabule. Připravila jsem grafický návrh a vyhledala nejvhodnější firmu k zajištění výroby, tak aby byla zajištěna kvalita a stálost ve venkovní prostoru.Společnost JV realizace s.r.o. se zabývá především realizací zdravotechnických instalací, ústředního vytápění a plynových rozvodů. Spolupráce s touto společností pro mě tedy byla krok do nových neprobádaných míst.

Pro JV realizace s.r.o. zajištuji základní administrativní podporu v rámci přípravy účetních podkladů, vedení evidence projektů a také přípravu rozpočtů ve specializovaném programu.Woodenphotoblocks s.r.o. byla první společností, pro kterou jsem začala pracovat.

Petra Jelínková, majitelka společnosti:  "100% spokojenost!! Můžu všem doporučit. Kája je velmi šikovná, vyřeší i nevyřešitelné:-)"